תקנון ותנאי שימוש
 
תקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות, אך כל הנכתב בו מתייחס לנשים וגברים כאחד
בעת שימוש באתר הנך מאשר את תנאי התקנון במלואם.
1. אתר האינטרנט  http://amazol-israel.co.il להלן (AMAZOL" " ) פועל כמתווך בין הלקוח המשלם לבין ספקים צד ג' ברחבי העולם, אין האתר או בעליו אחראי על טיב המוצרים או השילוח שלהם, האחריות הבלעדית הינה על הספק.
2. בהסכמה לתקנון זה הנך מאשר קבלת עדכונים בדואר אלקטרוני מאתר  http://amazol-israel.co.il/ להלן ( "AMAZOL" ) הכוללים הודעות דוא"ל לרבות: עדכונים לגבי מצב הזמנה, מבצעים וטיפים.
3. בעת רכישתך באתר  "AMAZOL"הנך מודע לכך שהמוצרים אותם תבחר להזמין אינם מאוחסנים אצל בעלי אתר  ואינם מיוצרים ע"י בעלי האתר  אלא אצל ספקים צד ג’ אשר משלחים את המוצרים ממדינות שונות (לרוב סין) וזמני המשלוח הממוצעים הינם 19 – 39 ימי עסקים. עם זאת יכולים להתקיים עיכובים בשל חברות המשלוח ודואר ישראל, אין בסעיף זה או בכלל התחייבות של האתר לגבי זמני המשלוח הצפויים בפועל.
4. ייתכן כי לקוח אשר ביצע הזמנה של מספר מוצרים ,יקבל את המוצרים בנפרד היות ונשלחים ממפעלי ייצור שונים.
5. בעת רכישה באתר, הזמנתך מגיעה לספק צד ג’ והוא אחראי על הספקת הזמנתך. במידה ונתקלת בבעיה אשר אינך מצליח לפתור, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בעזרת טופס יצירת הקשר.
6. במידה והמוצר הגיע פגום או שאינו עונה לשביעות רצונו של הלקוח, הלקוח יפנה לאתר  AMAZOL" "   דרך טופס "צור קשר" עם מספר ההזמנה שקיבל במעמד הרכישה ותמונה של המוצר אותו קיבל, אנו נפנה לספק/ מפעל ונספק ללקוח כתובת להחזרת המוצר, הלקוח ישלח את המוצר חזרה לספק/מפעל ויקבל החזר כספי מלא עד שבעה ימי עסקים מרגע חזרתו .
לא ניתן להחזיר מוצרי קוסמטיקה או מכשירים קוסמטיים שאריזתם נפתחה.
7. בעת הרכישה יקבל הלקוח מספר מעקב איתו יוכל לבדוק את מיקומו של המשלוח באתרי אינטרנט הנותנים שירות זה .
8. מרגע הזמנת המוצר ,ניתן לבטל את ההזמנה רק לאחר הגעת המוצר אל הלקוח , מכיוון שהמשלוח מתבצע ע"י צד ג' ולכן ברגע שהלקוח יקבל את המוצר יוכל לבטל את הרכישה ע"י הודעת ביטול מסודרת  להנהלת האתר (דרך "צור קשר") לצד שליחת המוצר סגור וארוז כפי שקיבל לכתובת המופיעה באתר , וזאת  תוך 14 יום מרגע קבלת המוצר בכפוף לחוק הגנת הצרכן .
9. במידה ולא התקבלה פנייה של הלקוח על אי קבלת המשלוח לידו ו/או על פגימות המוצר/ים בתום 60 ימי עסקים מרגע ביצוע ההזמנה, העסקה תיסגר באופן אוטומטי ולא יוכל הלקוח לטעון
    לאי מסירה ו/או לפגימות המוצר.
9(א) במידה והלקוח הודיע על אי קבלת המוצר בכפוף לסעיף 9, הנהלת האתר מתחייבת לזכות את הלקוח על הסכום ששילם תוך 90 יום ממועד הרכישה ובתנאי שעדיין לא קיבל את המוצר (להלן "פוליסת ביטוח").
10. המשלוח נעשה על ידי הזנת כתובת מלאה ומפורטת בזמן הליך הרכישה, על הלקוח לציין כתובת מלאה, מדוייקת ומפורטת הכוללת מיקוד.
11. כל שימוש בכתובת משלוח לא נכונה אינה על אחריות אתר " "AMAZOL במקרים אלו יוכל הלקוח ליצור קשר עם דואר ישראל בעת הגעת המוצר על מנת לנסות לקבל את המוצר לכתובתו הנכונה.
12. הגנת פרטיות הלקוח היא ערך עליון, ולכן אתר "AMAZOL"  מתחייב לא להעביר את הפרטים של הלקוח ובעיקר את פרטי האשראי לכל גורם או צד ג' שיכול להשתמש בפרטים של הלקוח לרעה מלבד שם פרטי וכתובת העוברים לצד ג לצורך שילוח המוצר .
13. שימוש במספר פלאפון של הלקוח, בדואר האלקטרוני, ובכתובת מקום מגוריו או כתובת הלקוח לקבלת דואר ישומשו לצורך ביצוע הרכישה מספק צד ג', הגעת המוצר ו/ או תקלה במעמד
      הרכישה בלבד.
14. אתר "AMAZOL  " רשאי  לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת
15. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות או למטרה מסחרית.
16. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר "AMAZOL"  הם בבעלות האתר בלבד.
17. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט המקומית תתבצע בבתי המשפט המוסמכים בתל אביב בלבד.
x

#{title}

#{text}

#{price}